TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

05 2022

Śmietelny wypadek na kolei


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP Boża WolaŚmietelny wypadek na kolei - Grodzisk News


W nocy z piątku na sobotę w Bożej Woli doszło do tragicznego wypadku. Pociąg potrącił człowieka ze skutkiem śmiertelnym.


Do zdarzenia doszło przed godziną 3.00. – W sobotę o godz. 2.42 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na przystanku w Bożej Woli przy ul. Długiej pociąg jadący w kierunku Poznania potrącił człowieka – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Błoniu, a także jeden zastęp z JRG Grodzisk Mazowiecki i OSP Boża Wola, straż ochrony kolei, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. – Kierujący działaniem ratowniczym potwierdził na miejscu potrącenie mężczyzny przez pociąg towarowy. Działąnia strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetlenia go na czas prowadzenia czynności przez policję – dodaje asp. Stefaniak.

Przez długi czas był zablokowany przejazd kolejowy Bożej Woli, a ruch na trasie kolejowej Warszawa – Sochaczew był wstrzymany.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Śmietelny wypadek na kolei - Grodzisk News
Śmietelny wypadek na kolei - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.