01 08 2015

Śmieszno, straszno, dramatycznie w grodziskim kinie

01.08.2015, godz.: 08:23
Śmieszno, straszno, dramatycznie w grodziskim kinie
fot. Filmweb

W najbliższe dni w grodziskim kinie wyświetlany będzie różnorodny repertuar. Nie zabraknie także premiery ogólnopolskiej.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD 2 DO 6 SIERPNIA)
„Ant-Man”
Biochemik doktor Hank Pym, korzystając ze swojego ostatniego odkrycia – subatomowych cząsteczek – tworzy formułę pozwalającą zmienić rozmiar. Testuje ją po raz pierwszy na sobie, ale ta próba nie odnosi sukcesu. Nieoczekiwanie, jako skutek uboczny eksperymentu, powstaje narzędzie pomagające komunikować się z owadami, a nawet je kontrolować.

„Szubienica”
Ogólnopolska premiera mrocznego i trzymającego w napięciu horroru w reżyserii Chrisa Lofinga. Po dwudziestu latach od tragicznego wypadku, do którego doszło w niewielkim miasteczku podczas szkolnego przedstawienia, uczniowie szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę, aby w dość niefortunny sposób uczcić rocznicę tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać…

„Koko smoko”
Animowany film przygodowy produkcji niemieckiej z 2014 roku. W miasteczku smoków, dochodzi do kradzieży wartościowej trawy ognistej. Młody smok imieniem Kokos, ma teraz szansę udowodnić innym że można na nim polegać, postanawia odzyskać skradzioną rzecz.

NIEDZIELA–WTOREK 2–4 SIERPNIA
„W głowie się nie mieści”
Najnowszy film animowany ze stajni Pixara opowiada historię dziewczynki o imieniu Riley. Kiedy ta wraz z z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole.

ŚRODA 5 SIERPNIA – KINO Z WRAŻLIWĄ DUSZĄ
„Nowa dziewczyna”
Nowy film François Ozona – twórcy hitu „8 kobiet” oraz dwukrotnie nominowanego do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes („Młoda i piękna”, „Basen”), zdobywcy Europejskiej Nagrody Filmowej za Najlepszy Scenariusz („U niej w domu”). Claire i Laura od dzieciństwa są najlepszymi przyjaciółkami. Nierozłączne dzielą ze sobą wszystkie najważniejsze momenty życia. Pewnego dnia Laura zapada na ciężką chorobę i wkrótce potem umiera. Claire popada w depresję. Chcąc sobie poradzić ze stratą, zaczyna pomagać Davidowi – mężowi przyjaciółki, który samotnie wychowuje niemowlę. Kobieta nie wie jednak, że mężczyzna ukrywa przed światem mroczny sekret. Podczas niezapowiedzianej wizyty w domu Laury i Davida, Claire natyka się na tajemniczą Virginię. Nowa dziewczyna ma na sobie ubrania Laury, a w jej twarzy jest coś niepokojąco znajomego.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.