reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

01 2022

Śmiertelny wypadek w Żyrardowie, nie żyje pasażerka peugeota


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówŚmiertelny wypadek w Żyrardowie, nie żyje pasażerka peugeota - Grodzisk News


Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem  na skrzyżowaniu ulic Mireckiego i Konopnickiej w Żyrardowie. Śmierć na miejscu poniosła pasażerka osobowego peugeota.


Do wypadku doszło (25 stycznia) po godz. 20.00. – Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy żyrardowskiej drogówki, 20-letnia kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 36-letniej kobiecie kierującej hondą. W wyniku zderzenia, pomimo reanimacji pasażerka peugeota poniosła śmierć na miejscu – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku – dodaje.

Zmienne warunki atmosferyczne, padający deszcz, śnieg, silny wiatr powodują, że warunki drogowe są trudne. Wywołana opadami atmosferycznymi i niską temperaturą śliskość nawierzchni sprawia, że łatwo utracić kontrolę nad pojazdem. Znacznie też wydłuża się droga hamowania pojazdów. Dlatego po raz kolejny apelujemy o zachowanie rozwagi, ostrożności na drodze oraz o dostosowanie prędkości do panujących warunków! – zaapelowała rzeczniczka policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.