11 09 2020

Śmiertelny wypadek w Piotrkowicach. Nie żyje motocyklista

11.09.2020, godz.: 13:08
Śmiertelny wypadek w Piotrkowicach. Nie żyje motocyklista
fot. KPP Grodzisk Maz.

Tragiczny w skutkach był wypadek, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Piotrkowicach. Na drodze zginął 51-letni motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z grodziskiej komendy powiatowej wynika, iż mężczyzna kierujący motocyklem z nieznanych dotąd przyczyn  zjechał z trasy i uderzył w znak drogowy. 51-latek zginął na miejscu.

Wczoraj przed 16.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. otrzymał  informację o wypadku na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zdarzenie, w którym uczestniczył motocyklista. Niestety, obrażenia 51-letniego kierowcy okazały się śmiertelne. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W związku z tym tragicznym zdarzeniem policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę. – Niech ten tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty będzie przestrogą dla innych użytkowników dróg. Policjanci ponownie apelują o rozsądek i ostrożność na drogach do wszystkich uczestników ruchu. Stosowanie się do przepisów, znaków drogowych, a przede wszystkim ograniczeń prędkości może uchronić przed tragediami na drogach – mówią.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.