07 08 2020

Śmiertelny wypadek w Otrębusach. Nie żyje motocyklista

07.08.2020, godz.: 20:17
Śmiertelny wypadek w Otrębusach. Nie żyje motocyklista
fot. GrodziskNews

Tragiczne zdarzenie w Otrębusach. W wypadku, do którego doszło dziś przy ul. Warszawskiej, na miejscu zginął mężczyzna kierujący motocyklem, a osoba jadąca z nim jako pasażer odniosła obrażenia.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.00. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy ul. Warszawskiej 53 w Otrębusach doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Niestety motocyklista zginął na miejscu, osoba jadąca jako pasażer odniosła obrażenia i jest w rękach medyków – usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Polcji.

Kobieta kierująca osobówką wyszła z wypadku cało. – Kierująca samochodem jest trzeźwa. Teraz trwają czynności powypadkowe pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia na drodze mogą jeszcze sporo czasu potrwać, dlatego policjanci będą kierować na objazdy – dodają w KSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.