TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

18

01 2015

Śmiertelny wypadek w Makówce


Grodzisk News


Śmiertelny wypadek w Makówce - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie (17 stycznia) doszło do tragicznego wypadku na drodze w miejscowości Makówka. Kierowca osobowego nissana zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do tragicznego zdarzenia doszło około godz. 13.00. Z niepotwierdzonych jak na razie przyczyn mężczyzna kierujący nissanem wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Impet był tak duży, że niemal całkowicie zmiażdżył pojazd. ? Pojawiliśmy się na miejscu siłą trzech zastępów: dwóch z PSP i jednego z OSP. Auto było kompletnie zgniecione, mieliśmy duże problemy, aby wyciąć tego człowieka z karoserii pojazdu. Nie udało się go uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon ? mówi nam Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. ? Przez pewien czas zachodziło podejrzenie, że autem mogło podróżować również dziecko, ponieważ na tylnym siedzeniu znajdował się dziecięcy fotelik. Okazało się jednak, że kierowca jechał sam ? dodaje.

Przyczyny śmiertelnego wypadku bada policja. ? Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadnięcia z drogi i uderzenia w drzewo mogła być nadmierna prędkość nissana ? wyjaśnia st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki. ? Kontynuujemy czynności mające na celu ustalić dokładny przebieg zdarzeń ? zaznacza.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem  e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Facebook OSP Grodzisk Maz.

...

💬︎   dodaj komentarz

dobrze ze jechal bez dziecka.

kamyczek
21-01-2015 11:33
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.