reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

31

05 2023

Śmiertelny wypadek w Kozerkach. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek w Kozerkach. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym - Grodzisk News


Tragiczny wypadek na trasie pomiędzy Grodziskiem a Jaktorowem. Jak informuje policja, w Kozerkach doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. W wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta z osobówki, a dwie inne osoby zostały zabrane do szpitala.


Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. – Przed godziną 14.00 w Kozerkach doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w jego wyniku na miejscu zginęła kobieta z pojazdu osobowego, a dwie inne osoby z nią podróżujące zostały zabrane do szpitala. Jedną z nich jest dziecko – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. – W pierwszej kolejności służby skupiły się na pomocy ofiarom wypadku. Na miejscu policjanci prowadzą jednak czynności pod nadzorem prokuratora zmierzające do wyjaśnienia okoliczności wypadku – podkreśla rzeczniczka grodziskiej policji. – Na czas tych działania trasa jest zablokowana, a policjanci na miejscu kierować będą ruchem i wyznaczać ewentualnie objazdy – dodaje.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dopiero w majówkę był wypadek z udziałem samochodu bmw z 4 czy 5 Hindusami bodajże, ale oni rozwalili się na drzewie i jednego z nich zabrał helikopter. Co jest z tym kawałkiem drogi, że już parę krzyży jest przy drzewach i często wypadki? A może ograniczyć prędkość? Patrole częste? To jest jakis czarny punkt cała ten kawałek drogi zaraz za Grodziskiem do Jaktora. A heszcze chyba kilka lat temu w Jaktorowie za światłami w stronę Grodziska był okrutny wypadek, gdzie ucierpiał koń, i chyba go dośpili. Kosxmar. Co tu się dzieje?

Jan
31-05-2023 23:33

po wolnym ruchu w mieście każdy chce "pogonić" na tym długiem odcinku prostym...

wojciech
01-06-2023 09:00

Ja mieszkam zaraz przy szkole i często tamtedy jeżdze, moim zdaniem są dwie przyczyny: "ile można sie tak wlec przecież tu można szybciej" i druga "eeee zdąże...." No są też przypadki że ktoś sie zagapi czy coś ale na codzień widze na żywo te dwie opcje......

sawcio
01-06-2023 09:54

pokaż wszystkie komentarze (6)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.