09 01 2020

Śmiertelny wypadek w Adamowiźnie. Mężczyzna spadł z dachu

09.01.2020, godz.: 12:41
Śmiertelny wypadek w Adamowiźnie. Mężczyzna spadł z dachu
fot. GrodziskNews

Do naszej redakcji napłynęły informacje od mieszkańców o tragicznym wypadku, do którego doszło w Adamowiźnie. Na jednej z posesji mężczyzna spadł z dachu domu. Upadek niestety okazał się śmiertelny.

Do wypadku doszło we wtorek. – Mogę potwierdzić, że 7 stycznia po godz. 15.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku w Adamowiźnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni mężczyzna wszedł na dach swojego domu, by zamontować antenę. W pewnym momencie spadł na ziemię. Upadek okazał się śmiertelny – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi prokuratura – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.