TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

08 2021

Śmiertelny wypadek przy autostradzie A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówŚmiertelny wypadek przy autostradzie A2 - Grodzisk News


Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku na zjeździe z autostrady A2 w powiecie żyrardowskim. Śmierć w wyniku obrażeń poniósł 86-letni kierowca.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło w Wiskitkach. – Na odcinku drogi łączącej węzeł Wiskitki z rondem na drodze krajowej nr 50, kierujący oplem, 86- letni mężczyzna, zjeżdżając z autostrady A2, uderzył w bariery ochronne, a następnie w stojącą na poboczu naczepę dafa – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W wyniku doznanych obrażeń kierujący oplem, pomimo przeprowadzonej reanimacji zmarł na miejscu wypadku. Na miejscu wypadku czynności pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z Posterunku Policji w Wiskitkach, technicy kryminalistyki oraz policjanci z Wydziału Kryminalnego i Ruchu Drogowego żyrardowskiej komendy – dodaje.

W czasie prowadzonych czynności droga nie wymagała blokowania jednak ruch odbywał się wolniej.ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.