TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

10 2021

Śmiertelny wypadek na WKD


Grodzisk News


foto: Czytelnik JakubŚmiertelny wypadek na WKD - Grodzisk News


W poniedziałek późnym popołudniem na linii WKD doszło do tragicznego wypadku – pociąg potrącił człowieka. Mężczyzna zginął na miejscu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Pomiędzy stacjami Opacz a Michałowice pociąg WKD potrącił idącego wzdłuż torów człowieka. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. Ruch pociągów wstrzymany – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 18.00. – W miejscowości Opacz-Kolonia pod kołami pociągu jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze. Z ramienia straży pożarnej pojechały dwa zastępy: jeden z pruszkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Raszyn. W tej chwili na miejscu jest już tylko jeden zastęp. Podróżni zostali ewakuowani z pociągu – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Przyczyny wypadku nie są znane.

W związku w wypadkiem są utrudnienia na linii WKD. – Z powodu wypadku śmiertelnego ruch pociągów między stacjami Warszawa Śródmieście WKD a Komorów po torze nr 2 został wstrzymany. Ruch pociągów na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Komorów prowadzony jest wahadłowo po torze nr 1 – poinformował przewoźnik.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Mężczyzna wieku ok. 30 lat położyl się przed jadącym pociągiem.

Maszynista WKD
05-10-2021 07:07

Miałem dzisiaj sen,śniło mi się że na dworcu pkp działają windy,ach co to był za sen.

Zainteresowany
05-10-2021 08:28

A Ty dalej swoje. Zawiesiłeś się, czy co?

Psycholog
05-10-2021 15:37

pokaż wszystkie komentarze (6)

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.