TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

06 2022

Śmiertelny wypadek na torach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayŚmiertelny wypadek na torach - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór w miejscowości Żaby doszło do tragicznego wypadku – pociąg potrącił człowieka. Mężczyzna zginął na miejscu.


Do zdarzenia doszło około godz. 19.00. – Wpłynęło zgłoszenie, że doszło do śmiertelnego potrącenia człowieka przez pociąg. Choć pierwotnie była informacja, że to powiat sochaczewski, to ostatecznie okazało się, że zdarzenie miało miejsce w miejscowości Żaby w gminie Baranów w powiecie grodziskim. Po dojeździe na miejsce potwierdziło się, że w wyniku potrącenia przez pociąg zginął mężczyzna w wieku około 40 lat – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Nasze działania polegały na sprawdzeniu czy pośród osób podróżujących pociągiem nie było poszkodowanych, a także na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu go. Ruch pociągów na trasie Warszawa – Sochaczew był wstrzymany, a podróżni pojechali dalej autobusem zastępczej komunikacji – dodaje.

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym zastępie z OSP Boża Wola i OSP Baranów. Na miejscu były też policja i prokurator.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.