reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

08

11 2022

Śmiertelny wypadek na kolei. Pociąg potrącił człowieka na Włochach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek na kolei. Pociąg potrącił człowieka na Włochach - Grodzisk News


Śmiertelne potrącenie człowieka w pobliżu stacji Warszawa Włochy. Do tragicznego wypadku doszło na wysokości ul. Tynkarskiej.


Na miejscu czynności powypadkowe prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. – Około godz. 14.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu człowieka przez pociąg. Okazał sie to wypadek śmiertelny – mówi nam sierż. sztab. Jakub Pacyniak, rzecznik prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Do potrącenia doszło na wysokości ul. Tynkarskiej w dzielnicy Włochy. Na miejscu trwają czynności, a jeden tor w kierunku Warszawy jest zablokowany – dodaje.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A to nie tak, że ktoś wlazł pod pociąg, bo przechodził w miejscu, w którym jest to zabronione? Ewentualnie mniej lub bardziej świadomie rzucił się pod pociąg.
Bravik


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.