reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

11 2022

Śmiertelny wypadek na kolei. Pociąg potrącił człowieka na Włochach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek na kolei. Pociąg potrącił człowieka na Włochach - Grodzisk News


Śmiertelne potrącenie człowieka w pobliżu stacji Warszawa Włochy. Do tragicznego wypadku doszło na wysokości ul. Tynkarskiej.


Na miejscu czynności powypadkowe prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. – Około godz. 14.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu człowieka przez pociąg. Okazał sie to wypadek śmiertelny – mówi nam sierż. sztab. Jakub Pacyniak, rzecznik prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Do potrącenia doszło na wysokości ul. Tynkarskiej w dzielnicy Włochy. Na miejscu trwają czynności, a jeden tor w kierunku Warszawy jest zablokowany – dodaje.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Pan policjant jest bardzo precyzyjny: "na wysokości ul. Tynkarskiej". Wysokość ul. Tynkarskiej we Włochach ciągnie się od stacji Warszawa Włochy do al. 4 Czerwca 1989. Czyli połowę odległości do kolejnej stacji - Warszawa Ursus ;P

Edyta Baker
08-11-2022 16:17

A czy w obliczu śmierci człowieka na torach, ta precyzja umiejscowienia wypadku na jakieś fundamentalne znaczenie ? Przywróci życie ?

Czarodziej
08-11-2022 19:18

W tym przypadku to aż takie ważne?

Tym
09-11-2022 07:22

A to nie tak, że ktoś wlazł pod pociąg, bo przechodził w miejscu, w którym jest to zabronione? Ewentualnie mniej lub bardziej świadomie rzucił się pod pociąg.

Bravik
09-11-2022 14:19
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.