reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

10 2020

Śmiertelny wypadek na A2. Trasa od węzła Grodzisk zablokowana


Grodzisk News


Śmiertelny wypadek na A2. Trasa od węzła Grodzisk zablokowana - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie na autostradzie A2 doszło do tragicznego wypadku. Zginął 60-letni mężczyzna, a dwie osoby zostały zabrane do szpitala.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do wypadku doszło po godz. 13.40. - Na wysokości miejscowości Chlebnia zderzyły się trzy samochody osobowe, którymi w sumie jechało siedem osób. Na miejsce zostały wysłany od nas dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Kłudno Stare oraz policja i pogotowie. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że mężczyzna w wieku około 60 lat miał brak funkcji życiowych, więc nasi strażacy go reanimowali, a potem ratownicy medyczni, ale niestety nie udało się go uratować - mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. - Dwie inne osoby zostały zabrane do szpitala - dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. Autostrada A2 od węzła Grodzisk w kierunku Łodzi wciąż jest zamknięta dla ruchu. Samochody są kierowane na objazdy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Stare dziadki bez doświadczenia i praktyki wjeżdżają na autostradę i drogi szybkiego ruchu i nieszczęście gotowe


10-10-2020 23:58

To nie Stare Dziadki, tylko te kogucikowate młodzieńce w szybkich autkach, którym się wydaje że tak jak grał na konsoli to w realu może zapiepszać 200/h nie zwracając uwagi na przepisy.... A jak już dojdzie do wypadku - tosię tlumaczy: "ja myślałem że wychamuje....." Myśliciele po fakcie, zero doświadczenia, zero tolerancji!
A jak nie wierzysz to prześleć statystki policyjne zanim napiszesz coś podobnego.

Pilot
11-10-2020 09:17

Ta, tylko % ilu dziadków przy ich udziale robi kilometrow. Fakt że ludzie czasem przesadzają, ale jak jeżdżę dużo to widze kto powoduje zagrozenie. Stare dziadki i babki typu wyjade na trase 2km do sklepu. Tacy nie ogarniają życia, wyjeżdża pod tira a potem dziw, że tir nie wyhamował. Spójrzmy prawdzie w oczy, starsi ludzie muszą mieć badania sprawnościowe do jazdy jak kazdy inny, bezterminowe prawo jazdy to jakiś żart.

Anonn
11-10-2020 09:30

pokaż wszystkie komentarze (12)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.