TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2021

Śmiertelne potrącenie w Piotrkowicach, sprawca uciekł z miejsca wypadku


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsŚmiertelne potrącenie w Piotrkowicach, sprawca uciekł z miejsca wypadku - Grodzisk News


W środowy wieczór w Piotrkowicach doszło do tragicznego wypadku. Po godz. 19.00 na ul. Tarczyńskiej kierowca samochodu dostawczego potrącił rowerzystę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Potrącony mężczyzna, mimo reanimacji, zmarł.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– O godz. 19.36 do stanowiska kierowania komendy powiatowej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty. Mężczyzna nie oddychał, był nieprzytomny. Po dotarciu na miejsce strażaków z OSP Skuły i OSP Żelechów wspieranych przez zastępy z Piaseczna i Suchodołu (inne zastępy w tym czasie prowadziły czynności po wypadku na A2 – przyp red.), dalej prowadzono reanimację najpierw podjętą przez postronną osobę – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Akcję reanimacyjną mężczyzny kontynuowało pogotowie ratunkowe. Nie udało się jednak przywrócić jego czynności życiowych – dodaje Stefaniak.

Wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu, przejeżdżały ok.19.30 ul. Tarczyńską w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna i były świadkami wypadku lub posiadają w swoich pojazdach rejestratory, które nagrały miejsce zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243. Prosimy również osoby dokonujące napraw samochodów i sprzedające części samochodowe o przekazywanie informacji w przypadku kontaktu z klientami, mogącymi mieć związek z tym wypadkiem. Przypominamy, że ukrywanie informacji o ewentualnym sprawcy może skutkować odpowiedzialnością karną – mówi asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.