TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2021

Śmiertelne potrącenie w Piotrkowicach, sprawca uciekł z miejsca wypadku


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsŚmiertelne potrącenie w Piotrkowicach, sprawca uciekł z miejsca wypadku - Grodzisk News


W środowy wieczór w Piotrkowicach doszło do tragicznego wypadku. Po godz. 19.00 na ul. Tarczyńskiej kierowca samochodu dostawczego potrącił rowerzystę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Potrącony mężczyzna, mimo reanimacji, zmarł.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– O godz. 19.36 do stanowiska kierowania komendy powiatowej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty. Mężczyzna nie oddychał, był nieprzytomny. Po dotarciu na miejsce strażaków z OSP Skuły i OSP Żelechów wspieranych przez zastępy z Piaseczna i Suchodołu (inne zastępy w tym czasie prowadziły czynności po wypadku na A2 – przyp red.), dalej prowadzono reanimację najpierw podjętą przez postronną osobę – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Akcję reanimacyjną mężczyzny kontynuowało pogotowie ratunkowe. Nie udało się jednak przywrócić jego czynności życiowych – dodaje Stefaniak.

Wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu, przejeżdżały ok.19.30 ul. Tarczyńską w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna i były świadkami wypadku lub posiadają w swoich pojazdach rejestratory, które nagrały miejsce zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243. Prosimy również osoby dokonujące napraw samochodów i sprzedające części samochodowe o przekazywanie informacji w przypadku kontaktu z klientami, mogącymi mieć związek z tym wypadkiem. Przypominamy, że ukrywanie informacji o ewentualnym sprawcy może skutkować odpowiedzialnością karną – mówi asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.