reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

03

06 2015

Śmiertelne potrącenie w Kozerkach


Grodzisk News


Śmiertelne potrącenie w Kozerkach - Grodzisk News


Wczoraj wieczorem w Kozerkach doszło do tragicznego wypadku ? pociąg pendolino śmiertelnie potrącił człowieka. Policjanci nie wykluczają samobójstwa.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. - Wypadek w Kozerkach niedaleko przejazdu kolejowego. Człowiek wpadł pod pociąg ? poinformował nas Mariusz.

Policjanci potwierdzają te informacje. ? Niestety było takie zdarzenie. Tuż po godz. 21.00 pociąg pednolino relacji Gdynia ? Kraków śmiertelnie potrącił 21-letniego mężczyznę. Do wypadku doszło przed przejazdem w Kozerkach od strony Grodziska ? mówi asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej policji.

Policjanci badają przyczyny wypadku. - Nie możemy jeszcze stwierdzić jak doszło do wypadku, podejrzenia są różne. Jest prawdopodobieństwo, że było to samobójstwo ? zaznacza asp. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem   e-mail: info@grodzisknews.pl.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.