05 01 2018

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

05.01.2018, godz.: 08:00
Śmiertelne potrącenie rowerzysty
Fot. Czytelnik Mateusz

Dziś nad ranem w Kozerkach doszło do tragedii. Pojazd marki Iveco potrącił rowerzystę ze skutkiem śmiertelnym.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. – Na drodze 719 w Kozerkach doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty – poinformował Michał.

Policjanci potwierdzają. – Do wypadku doszło przed godz. 6.00. Samochód marki iveco śmiertelnie potrącił rowerzystę. 36-letni mężczyzna zginął na miejscu. Na razie nie wiadomo jakie są przyczyny zdarzenia. Wiemy na razie tyle, że prawdopodobnie i iveco i rowerzysta jechali tym samym pasem w kierunku Żyrardowa. Kierowca był trzeźwy. Nie ma utrudnień w ruchu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

51

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi