reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

10 2022

Śmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówŚmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności - Grodzisk News


Żyrardowska policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności wypadku na drodze 719, w którym śmierć poniosła 42-letnia rowerzystka. Kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy.


Do śmiertelnego wypadku doszło w środowe popołudnie (19 października) około godz. 17.10. – Skierowani na miejsce wypadku policjanci wstępnie ustalili, że doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego pojazdem ciężarowym. Pomimo udzielenia pomocy cyklistce, 42-letnia kobieta niestety zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca ciężarówki był trzeźwy – podała żyrardowska komenda policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Wcześniej zapadający zmrok prowadzi do mniejszej widoczności na drodze. Pamiętajmy o odpowiednim oświetleniu jednośladu. Piesi poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym powinni używać elementów odblaskowych – apelują policjanci.

Śmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności - Grodzisk News
Śmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

ile lat jeszcze droga 719 z tak ogromnym natężeniem ruchu, będzie miała po jednym pasie bez pobocza, chodnika, ścieżki rowerowej? to jest średniowiecze.
Marysia


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.