reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

21

10 2022

Śmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówŚmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności - Grodzisk News


Żyrardowska policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności wypadku na drodze 719, w którym śmierć poniosła 42-letnia rowerzystka. Kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy.


Do śmiertelnego wypadku doszło w środowe popołudnie (19 października) około godz. 17.10. – Skierowani na miejsce wypadku policjanci wstępnie ustalili, że doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego pojazdem ciężarowym. Pomimo udzielenia pomocy cyklistce, 42-letnia kobieta niestety zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca ciężarówki był trzeźwy – podała żyrardowska komenda policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Wcześniej zapadający zmrok prowadzi do mniejszej widoczności na drodze. Pamiętajmy o odpowiednim oświetleniu jednośladu. Piesi poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym powinni używać elementów odblaskowych – apelują policjanci.

Śmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności - Grodzisk News
Śmiertelne potrącenie rowerzystki na drodze 719. Policja wyjaśnia okoliczności - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ile lat jeszcze droga 719 z tak ogromnym natężeniem ruchu, będzie miała po jednym pasie bez pobocza, chodnika, ścieżki rowerowej? to jest średniowiecze.

Marysia
21-10-2022 20:46

Straszna teagedia. Wspolczuje.
Do Polichatow mam apel: zwracajcie wieczorem uwage na nieoswietlonych rowerzystow i pieszych. Same odblaski nie wystarcza! Podobie akcje typu 'rozdajemy w sloneczny dzien' swiatelka odblaskowe.

alig
22-10-2022 07:53
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.