18 09 2020

Śmierć pod kołami pociągu

18.09.2020, godz.: 16:26
Śmierć pod kołami pociągu
fot. GrodziskNews

W piątkowe popołudnie w Grodzisku doszło do tragicznego zdarzenia. Około 13.30 pod kołami pociągu zginął człowiek. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności mające wyjaśnić, jak doszło do wypadku.

Obecnie policja mówi o nieszczęśliwym wypadku. – Aktualne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek, do którego doszło około 500 metrów przed stacją w Grodzisku. Osoba, której personalia są jeszcze nieustalone zginęła pod kołami pociągu w kierunku Warszawy – mówią nam policjanci z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak nam przekazano, czynności na miejscu dobiegają końca.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Czytelnik
💬︎ 6

Dodaj Komentarz

6 odpowiedzi na “Śmierć pod kołami pociągu”

 1. Anonim pisze:

  Współczuje rodzinie i maszyniście pociągu. To ogromną trauma. Chcę jednak zwrócić uwagę na fakt że nikt ze służb nie zasłonił ciała i z przejeżdżających pociągów wszystko było widać.

 2. trybikówna pisze:

  Trzeba zbudować kłądkę pieszą z zakładów po drugiej stronie na osiedle Kopernika wracają ludzie z pracy, a a do istniejącego wiaduktu jest daleko.
  Mieszkańcy Słowackiego proszą o kładkę kilka lat i nic… Podobno nie opłaca się.
  Zakładów przybyło mieszkańców też po jednej i drugiej stronie więc niech ktoś pomyśli w końcu o bezpiecznym przejściu.
  Trzeba rozwijać miasto z drugiej strony skoro wydaje się pozwolenia na zakłady.
  Dla przykładu Milanówek ma wiadukt i trzy przejścia dla pieszych, a w Grodzisku tylko 2 wiadukty i przejście przy stacji.

 3. rozum pisze:

  poprawcie bezpieczeństwo pieszych po jednej i drugiej stronie torów

 4. Szkoda pisze:

  Niech żyje wiecznie skubaniec .PS kapslami w niebooooo

 5. ['] pisze:

  Kapslami w niebo

 6. [+] pisze:

  Czy ta śmierć poniósł 22 latek ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.