09 03 2015

Ślub „pod chmurką” już możliwy

09.03.2015, godz.: 17:31
Ślub „pod chmurką” już możliwy
fot. Wikimedia

Zakochani planujący ślub będą mogli o wziąć w miejscu znacznie dla siebie romantyczniejszym niż urząd stanu cywilnego. Wszystko dzięki przepisom, które weszły w życie z początkiem marca. Pozwalają one na zawarcie małżeństwa poza murami budynku USC.

To dobra wiadomość dla par, które ze ślubu cywilnego chciałyby uczynić niezapomniane i doskonałe w każdym calu przeżycie. Wymarzona uroczystość będzie się mogła teraz odbyć w miejscu wybranym przez parę młodą – na łonie natury, w pałacu czy kaplicy.

Narzeczeni muszą jednak poinformować kierownika urzędu stanu cywilnego o miejsce, w którym chcieliby się pobrać. Ostateczna decyzja należeć będzie do urzędnika, który oceni, czy wybrane miejsce jest dla wszystkich komfortowe i bezpieczne.

Zupełnie na marginesie dodajemy, że koszt tego rodzaju uroczystości, który na rzecz USC poniesie para młoda to około tysiąca złotych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata