05 12 2018

Ślisko na drogach. Samochód wpadł do rowu

05.12.2018, godz.: 10:13
Ślisko na drogach. Samochód wpadł do rowu
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano na naszych drogach pojawiła się gołoledź. O śliskiej nawierzchni przekonał się jeden z kierowców, który w Wólce Grodziskiej stracił panowanie nad pojazdem.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Jakiś wypadek w Wólce Grodziskiej za fabryką chipsów. Samochód leży bokiem w rowie, w słabym stanie. Nam miejscu jest pełno strażaków – poinformował Paweł.

Na szczęście w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy około godz. 9.10. Rano na tym odcinku drogi było dość ślisko i kierujący stracił panowanie nad pojazdem i auto wpadło do rowu. Kierującemu nic się nie stało, wyszedł z auta o własnych siłach i wręcz odmówił pomocy medycznej. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia, obecnie nie ma już utrudnień w ruchu. Zgłosiliśmy również do zarządcy drogi, aby posypał ją, bo na tym odcinku było faktycznie ślisko – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata