reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Skradziony towar chowała do dziecięcego wózka

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

Skradziony towar chowała do dziecięcego wózka - Grodzisk News


24-latka została zatrzymana za kradzież produktów ze sklepu. Kobieta wrzucała towar do wózka i próbowała opuścić sklep nie płacąc za nie.


Zgłoszenie policjanci otrzymali około godz. 13.00. Dotyczyło ono kradzieży, do której miało dojść w jednym ze sklepów w Błoniu. W sprawie została ujęta kobieta. – Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili funkcjonariusze, pracownicy ujęli 24-latkę, gdy wyszła ze sklepu z artykułami przemysłowymi i spożywczymi nie uiszczając za nie opłaty. Skradziony towar chowała do wózka dziecięcego, w którym znajdowała się lalka ubrana w dziecięce ubranka – informuje Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nieuczciwa klientka trafiła w ręce policji, a skradziony towar z powrotem na sklepowe półki. O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd. Za kradzież grozi jej kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.


Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?

Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?

ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz



AKTUALNOŚCI

Zaatakował ratowników udzielających mu pomocy oraz policjantów

Do policyjnej celi trafił 21-latek, który podczas udzielania mu pomocy medycznej zaatakował ratowników, swą agresję skierował także na policjantów wezwanych na miejsce zdarzenia. Teraz krewki mężczyzna odpowie za atak na funkcjonariuszy publicznych i uszkodzenie sprzętu w karetce.

Ruszają zapisy do Klubu Seniora w Milanówku! Czekają darmowe zajęcia, wsparcie i ciepły posiłek

Centrum Usług Społecznych w Milanówku zaprasza do zapisów do nowego Klubu samopomocowego dla Seniorów. To doskonała okazja, by wyjść z domu, spotkać nowych ludzi i aktywnie spędzić czas. Zapisy ruszyły właśnie dziś (16 czerwca).

Jeszcze więcej zdjęć z jubileuszowych obchodów w Grodzisku

Zachęcamy do obejrzenia drugiej części galerii zdjęć z obchodów 180-lecia Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej, na szlaku której ważnym przystankiem był Grodzisk.

Dwa wieczorne zderzenia na autostradzie A2 w regionie

Do dwóch w zderzeń w odległości dwóch kilometrów od siebie doszło w niedzielny wieczór na grodziskim odcinku autostrady A2. Strażacy w drodze na interwencję w związku z kolizją mazdy i audi natrafili też na inne zderzenie.

Długi weekend na Mazowszu!

Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze czeka na turystów. Wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i tajemniczych lasów.

Dekorglass lepszy od Bogorii w meczu o mistrzostwo Polski. Grodziszczanie ze srebrem

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrała z Dekorglassem Działdowo wielki finał sezonu, którego stawką był złoty medal mistrzostw Polski. Tym samym nasza drużyna nie obroniła mistrzostwa wywalczonego przed rokiem w epickim starciu z tym samym rywalem. Tym razem działdowianie okazali się dość wyraźnie lepsi...

Grodzisk ogarnięty piknikiem w stylu retro. Tak świętowano jubileusz Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej [FOTO]

Sobota upłynęła w Grodzisku pod znakiem wielkiego pikniku z okazji 180. rocznicy Powstania Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. Klimat imprezy oddawały m.in. stroje z epoki, w które ubrani byli mieszkańcy biorący udział w wydarzeniu.

Gdzie wyłączą prąd przed długim weekendem?

W tygodniu przed długim weekendem zakład energetyczny planuje przerwy w dostawie energii. Będzie mieć to związek z konserwacją sieci. Poniżej prezentujemy listę wyłączeń, która jednak nie jest długa.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2025 () - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.