11 02 2020

Skradzione pojazdy trzymali w hali magazynowej

11.02.2020, godz.: 09:13
Skradzione pojazdy trzymali w hali magazynowej
Fot. KPP Piaseczno

Policjanci kryminalni odkryli „dziuplę”, w której przetrzymywano skradzione pojazdy. Wśród nich było BMW skradzione w Brwinowie.

Funkcjonariusze ustalili, że w jednej z hal magazynowych na terenie gminy Lesznowola mogą znajdować się skradzione pojazdy. Gdy pojechali na miejsce i weszli do budynku znaleźli tam dwie koparko-ładowarki skradzione w styczniu 2020 r. z terenu powiatu Warszawskiego Zachodniego. Pojazdy były niemal nowe – wyprodukowane w grudniu 2019 r.

Podczas dalszych czynności, funkcjonariusze odkryli kolejne skradzione auta: iveco z 2018 r. oraz BMW z 2017 r., które zostało już częściowo rozebrane. Pierwszy pojazd został skradziony z terenu Ożarowa Mazowieckiego, a drugi z Brwinowa.

Policjanci oszacowali wartość skradzionych pojazdów na około milion złotych. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata