TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2022

Skontrolują autokary wyjeżdżające na ferie. Zgłoś taką potrzebę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Skontrolują autokary wyjeżdżające na ferie. Zgłoś taką potrzebę - Grodzisk News


31 stycznia rozpoczną się na Mazowszu ferie zimowe. Policjanci w tym czasie zwiększą siły prewencyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Będą też prowadzić kontrole autokarów, które można już zgłaszać.


Aby usprawnić przeprowadzanie kontroli autokarów oraz umożliwić wszystkim zainteresowanym skorzystanie z tej możliwości, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przypomina o działalności stałego powiatowego punktu kontrolnego przy ul. Chełmońskiego 33 (przy bazie PKS) w Grodzisku Maz.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kontrole przeprowadzane będą w godz. 8.00–16.00 po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby. Można go dokonać osobiście poprzez złożenie pisma skierowanego do Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19 lub drogą telefoniczną pod numery (47) 724 22 94, (47) 724 22 24.

Do szczegółów feryjnych kontroli na drogach jeszcze wrócimy. Tymczasem już teraz można zgłaszać potrzebę przeprowadzenia kontroli autokaru przed podróżą.

W okolicy kontrole prowadzone są również m.in. w Pruszkowie. Lista punktów kontroli autokarów jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.