TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

08 2021

Skok z balkonu i policyjny pościg w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsSkok z balkonu i policyjny pościg w Brwinowie - Grodzisk News


Sceny rodem z filmu sensacyjnego rozegrały się kilka dni temu w W Brwinowie. Mężczyzna poszukiwany przez policję wyskoczył przez balkon i próbował uciec.


27-latek usiłował zbiec policjantom, którzy poszukiwali go w związku koniecznością odbycia przez niego kary więzienia. – Policjanci z prewencji uzyskali informację o miejscu pobytu 27-latka, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Warszawie. Weryfikując tą informację zapukali do jednego z mieszkań w Brwinowie – poinformowała pruszkowska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

I dalej: – Podczas rozmowy z kobietą, która otworzyła drzwi, policjanci zauważyli mężczyznę skaczącego z balkonu na wysokim parterze. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Kilka metrów dalej zatrzymali poszukiwanego – zrelacjonowała.

27- latek był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do więzienia w celu odbycia kary 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.