reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

12 2014

Siłownia przed Bożym Narodzeniem


Grodzisk News


Siłownia przed Bożym Narodzeniem - Grodzisk News


Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami urzędników Żabia Wola przystąpiła do ostatniej tegorocznej inwestycji, którą jest budowa siłowni plenerowej.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Nie będzie to jednak klasyczny obiekt do ćwiczeń pod chmurką ? z różnymi przyrządami, takimi jak orbitreki, twistery itp. Będą się tam znajdować elementy stałe, które nie staną się łatwym celem dla wandali. Siłownia w Lasku Żabiowolskim, ma być natomiast użyteczna dla zwolenników typowego treningu workout. Tym bardziej, że ten typ ćwiczeń cieszy się u nas coraz większą popularnością.

? Mamy już wyłonionego wykonawcę montażu urządzeń. Niedawno się z nim kontaktowałam i poinformował, że przygotowuje teren pod ich instalację. Zamontuje głównie drążki i poręcze do podciągania ? mówi Agnieszka Karkulak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Gminy w Żabiej Woli. ? W przyszłym tygodniu powinien zrealizować zasadniczą część prac, następnie my odbierzemy obiekt i jeszcze przed świętami powinniśmy oddać go do użytku ? dodaje.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.