TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

12 2014

Siłownia przed Bożym Narodzeniem


Grodzisk News


Siłownia przed Bożym Narodzeniem - Grodzisk News


Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami urzędników Żabia Wola przystąpiła do ostatniej tegorocznej inwestycji, którą jest budowa siłowni plenerowej.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Nie będzie to jednak klasyczny obiekt do ćwiczeń pod chmurką ? z różnymi przyrządami, takimi jak orbitreki, twistery itp. Będą się tam znajdować elementy stałe, które nie staną się łatwym celem dla wandali. Siłownia w Lasku Żabiowolskim, ma być natomiast użyteczna dla zwolenników typowego treningu workout. Tym bardziej, że ten typ ćwiczeń cieszy się u nas coraz większą popularnością.

? Mamy już wyłonionego wykonawcę montażu urządzeń. Niedawno się z nim kontaktowałam i poinformował, że przygotowuje teren pod ich instalację. Zamontuje głównie drążki i poręcze do podciągania ? mówi Agnieszka Karkulak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Gminy w Żabiej Woli. ? W przyszłym tygodniu powinien zrealizować zasadniczą część prac, następnie my odbierzemy obiekt i jeszcze przed świętami powinniśmy oddać go do użytku ? dodaje.

💬︎   dodaj komentarz

Ana co komu w takim miejscu siłownia . Tam strach chodzić .

Darek
12-12-2014 09:15

Otóż to właśnie, przyda się ona najbardziej tym, których się tam boisz :D Jak zaczniesz ćwiczyć na nowej siłowni, trochę przypakujesz, to może uda Ci się z nimi zakolegować, rachu ciachu i po strachu ;D

NaAdapterzeDaniel
12-12-2014 14:26

Coś Ci kolego się pomieszało .

ewa
14-12-2014 20:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.