TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

10 2021

Seria Pogoni bez porażki podtrzymana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabaySeria Pogoni bez porażki podtrzymana - Grodzisk News


Pogoń Grodzisk zremisowała bezbramkowo w wyjazdowym meczu z GKS-em Bełchatów i można nieco żartobliwie powiedzieć, że podopieczni Krzysztofa Chrobaka powoli wyspecjalizowują się w podziale punktów. To już bowiem czwarty remis w pięciu ostatnich meczach.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Punkt zdobyty na wyjeździe w starciu z zespołem tak doświadczonym jak drużyna z Bełchatowa trzeba uznać za cenny, zwłaszcza że pozwala to Pogoni sukcesywnie oddalać się od strefy spadkowej, a może nawet myśleć serio o zadomowieniu się w górnej połowie tabeli I ligi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obecnie czerwono-biali plasują się na 10. miejscu, choć gdy swoje mecze w tej kolejce wygrają Śląsk II Wrocław i Garbarnia Kraków, to nasz zespół może spaść na 12. pozycję. Tak czy owak ma bezpieczne trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

GKS Bełchatów 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Bełchatów: 25. Leonid Otczenaszenko - 16. Mikołaj Grzelak, 69. Kajetan Kunka, 38. Martin Klabník, 2. Mateusz Szymorek - 7. Damian Warnecki (78, 29. Kamil Mizera), 23. Michał Graczyk (67, 17. Marcin Ryszka), 9. Waldemar Gancarczyk, 77. Mateusz Gancarczyk (78, 30. Łukasz Wroński) - 11. Szymon Sołtysiński, 31. Jewhen Radionow (67, 10. Dawid Flaszka).

Pogoń: 1. Artur Haluch - 75. Aleksander Theus, 99. Daniel Choroś (90, 8. Rafał Zembrowski), 27. Michał Gładysz, 20. Piotr Maślanka - 77. Wojciech Kalinowski (46, 13. Sebastian Kobiera), 18. Piotr Owczarek (46, 22. Filip Sobiecki), 6. Jakub Kołaczek, 14. Michał Wrzesiński (81, 10. Damian Jaroń), 7. Mateusz Lisowski - 9. Jean Franco Sarmiento.

żółte kartki: W. Gancarczyk - Owczarek, Kobiera, Lisowski.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.