10 03 2020

Seanse w Kinie Wolność zawieszone, pokazy filmowe tylko do czwartku

10.03.2020, godz.: 14:48
Seanse w Kinie Wolność zawieszone, pokazy filmowe tylko do czwartku
fot. Marcin Masalski

Wczoraj burmistrz Grodziska wydał decyzję o znacznym ogranieczniu wydarzeń kulturalnych oraz imprez masowych w gminie. Dotyczy to również seansów w Kinie Wolność, które od najbliższego piątku zostaną zawieszone.

Ograniczenia wynikają z zaleceń wojewodów i decyzji podjętych na szczeblu centralnym, by zminimalizować ryzyko zainfekowania koronawirusem lub zwykłą grypą ludzi przebywających w skupiskach. Wiemy już że w planowanym terminie nie odbędzie się koncert Dżemu, odwołano „Miasto kobiet”, a duże kino CK, choć działa, będzie sprzedawać mniej biletów niż zwykle.

W międzyczasie zapadła decyzja o zawieszeniu seansów w studyjnym Kinie Wolność. – Tylko do końca bieżącego repertuaru, czyli do czwartku działać będzie Kino Wolność. Od piątku seanse zostaną zawieszone aż do odwołania – mówi nam Agata Dymna, specjalista ds. organizacji sali widowiskowo-kinowej w grodziskim CK.

– Kiedy odwołane zostanie zawieszenie seansów w małym kinie, nie wiadomo – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata