29 05 2020

Samochód wjechał w płot. Kierująca w szpitalu

29.05.2020, godz.: 11:29
Samochód wjechał w płot. Kierująca w szpitalu
Fot. GrdoziskNews.pl

W piątkowy poranek na ul. Kaziemierzowskiej w Milanówku samochód osobowy wjechał w płot. Kierująca została zabrana do szpitala.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. – Około 7.40 na drodze z Milanówka do Owczarni samochód osobowy z dużą prędkością zjechał z drogi i uderzył w płot. Na miejscu było kilka jednostek straży pożarnej, straż miejska, policjanci, pogotowie ratunkowe. Droga była
nieprzejezdna – napisał Henryk.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 7.33. Gdy dojechaliśmy na miejsce, kierująca przebywała w aucie. Była przytomna, ale ciężko było się z nią porozumieć, ponieważ była mocno zestresowana. Nie miała widocznych obrażeń, ale ratownicy medyczni zdecydowali się zabrać ją do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Akcja została zakończona około godz. 8.40.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.