reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

01 2021

Są oferty na Źródlaną


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsSą oferty na Źródlaną - Grodzisk News


Grodziski magistrat otworzył oferty na przebudowę ul. Źródlanej w Radoniach. Chętnych nie brakuje i wiele wskazuje na to, że uda się wybrać wykonawcę już za pierwszym podejściem.


Magistrat na to zamówienie zamierza przeznaczyć maksymalnie około 900 tys. zł. Wpłynęło pięć ofert. Trzy z nich mieszczą się w zakładanym przez urząd budżecie, natomiast pozostałe dwie są droższe o około 100 i 200 tys. zł. Najkorzystniejsza finansowo oferta opiewa na kwotę 736 tys. zł, natomiast kolejne dwie są rzędu 860 i 885 tys. zł. Urzędnicy mają więc w czym wybierać, a jeżeli najniższa oferta spełni wszystkie wymogi formalne, na tej inwestycji uda się zaoszczędzić około 160 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zadanie obejmuje blisko 200-metrowy fragment ul. Źródlanej. W jego zakres wchodzi m.in., wycinka drzew, demontaż istniejącej nawierzchni z płyt, budowa jezdni i ścieżki rowerowej o nawierzchni asfaltowej, ułożenie chodników z kostki brukowej, instalacja oświetlenia ulicznego. Ponadto ma zostać wybudowany nowy przepust, a także kanalizacja teletechniczna na potrzeby urzędu i monitoringu miejskiego.

Termin zakończenia robót budowlanych wyznaczono na 19 listopada 2021 r.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

no ale chwilę, zanim wybudowano tam osiedle, przez ten las płynęła jakaś rzeczka i ledwo mogłem przejść z rowerem, a teraz wycina się drzewa, żeby śmietanka mogła na osiedle książenice dojechać! czy ochrona środowiska w tej gminie nie obowiązuje??? mógłby to ktoś wyjaśnić??? od ścieżki metrowej przez ten lasek urośnie droga??? a radni z pisu grodziskiego to nie są żadną opozycją, tylko wspomagają psl. widać po głosowaniach!
czas na zmiany w grodzisku, ale nie psl na pis, bo to jest to samo.

Edek z fabryki kredek
17-01-2021 02:33
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.