reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

11 2022

Są oferty na przebudowę ul. Okrężnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.pl1 - Grodzisk News


Urzędnicy z grodziskiego magistratu otworzyli oferty na przebudowę ul. Okrężnej. Wszystko wskazuje na to, że zadanie uda się zrealizować w wyznaczonym budżecie.


Chętnych do realizacji zadania nie brakowało, zgłosiły się cztery firmy. Dwie oferty opiewały na kwoty poniżej 4 mln zł (3,91 mln zł oraz 3,95 mln zł), a dwie kolejne były sporo wyższe – blisko 4,5 mln zł oraz 5,8 mln zł. Miasto zabezpieczyło na ten cel 4 mln zł, co oznacza, że dwie oferty mieszczą się w zakładanym budżecie. Wygląda więc na to, że przetarg na tę jakże wyczekiwaną przez mieszkańców inwestycję uda się rozstrzygnąć już za pierwszym podejściem i ruszyć z jej realizacją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Inwestycja obejmuje przebudowę ul. Okrężnej na odcinku od ul. Piaskowej do torów WKD. W ramach zadania zostaną wykonane: jezdnia wraz ze ciągami pieszo-rowerowymi, infrastrukturą towarzyszącą, oświetleniem, oznakowaniem pionowym, oznakowaniem poziomym, zjazdami, usunięciem kolizji, oświetleniem, oraz wykonanie kanalizacji deszczowej i niezbędne zagospodarowanie zielenią. Zarówno jezdnia jak i ciąg pieszo-rowerowy mają mieć nawierzchnię bitumiczną.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 430 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.