reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

11 2022

Są oferty na przebudowę ul. Okrężnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.pl1 - Grodzisk News


Urzędnicy z grodziskiego magistratu otworzyli oferty na przebudowę ul. Okrężnej. Wszystko wskazuje na to, że zadanie uda się zrealizować w wyznaczonym budżecie.


Chętnych do realizacji zadania nie brakowało, zgłosiły się cztery firmy. Dwie oferty opiewały na kwoty poniżej 4 mln zł (3,91 mln zł oraz 3,95 mln zł), a dwie kolejne były sporo wyższe – blisko 4,5 mln zł oraz 5,8 mln zł. Miasto zabezpieczyło na ten cel 4 mln zł, co oznacza, że dwie oferty mieszczą się w zakładanym budżecie. Wygląda więc na to, że przetarg na tę jakże wyczekiwaną przez mieszkańców inwestycję uda się rozstrzygnąć już za pierwszym podejściem i ruszyć z jej realizacją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Inwestycja obejmuje przebudowę ul. Okrężnej na odcinku od ul. Piaskowej do torów WKD. W ramach zadania zostaną wykonane: jezdnia wraz ze ciągami pieszo-rowerowymi, infrastrukturą towarzyszącą, oświetleniem, oznakowaniem pionowym, oznakowaniem poziomym, zjazdami, usunięciem kolizji, oświetleniem, oraz wykonanie kanalizacji deszczowej i niezbędne zagospodarowanie zielenią. Zarówno jezdnia jak i ciąg pieszo-rowerowy mają mieć nawierzchnię bitumiczną.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 430 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
18-11-2022 12:44
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.