TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2022

Są oferty na projekt rozbudowy basenu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plSą oferty na projekt rozbudowy basenu - Grodzisk News


Wszystko wskazuje na to, że tym razem uda się znaleźć firmę, która zaprojektuje rozbudowę pływalni „Wodnik 2000”. Wszystkie złożone oferty mieszczą się budżecie.


Grodzisk chciał wydać na dokumentację maksymalnie 337 tys. zł, ale wygląda na to, że uda się sporo zaoszczędzić. Wczoraj otwarto oferty, które spłynęły do magistratu. Zgłosiły się cztery firmy, każda z nich zaproponowała kwotę, która mieści się w budżecie. Najkorzystniejszą finansowo złożyła firma z Bielsko-Białej – niecałe 211,6 tys. zł, najwyższą pracownia architektoniczna z Ostrowa Wielkopolskiego – blisko 330 tys. zł. Urzędnicy mają w czym wybierać, ale przypomnijmy, że pierwsze postępowanie unieważniono, ponieważ oferty zostały odrzucone z powodów formalnych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Projektant będzie miał za zadanie przygotować opracowanie kompleksowej modernizacji i rozbudowy samego budynku, jak i infrastruktury basenowej, W grę wchodzi zatem rozbudowa hali basenowej, na parterze pojawią się nowa niecka basenowa wykonana ze stali nierdzewnej, węzeł sanitarny, pomieszczenia socjalne pracowników, rezerwa, kotłownia wraz z wymianą kotłów centralnego ogrzewania, piwnice, tworzące część technologiczną.

W ramach modernizacji wydzielone zostaną część sportowo-rekreacyjna oraz część pracownicza. Ważnym punktem będzie też budowa nowej centralnej chlorowni obsługującej cały kompleks, dostępnej z niezależnego zewnętrznego wejścia. Ponadto budowa instalacji fotowoltaicznej. Bez zmian zachowane zostaną trafostacja oraz odległości od granic działki przy jednoczesnej możliwości powiększenia budynku w kierunku północnym. Projekt przewidywać ma również odświeżenie wyglądu zewnętrznego budynku basenu.

Wykonawca będzie miał 320 dni na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.