TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

02 2021

Ruszyły szczepienia nauczycieli w Grodzisku


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Ruszyły szczepienia nauczycieli w Grodzisku - Grodzisk News


W Grodzisku, podobnie jak w innych miejscach w Polsce ruszyły szczepienia pracowników oświaty. Akcję szczepień prowadzi Szpital Zachodni.


reklama Grodzisk mazowiecki

O szczegóły akcji zapytaliśmy wiceburmistrza Grodziska Tomasza Krupskiego. – W ciągu tygodnia, który był czasem na rejestrację pracowników oświaty chętnych, by się zaszczepić, zgłosiło się 58 procent liczby pracowników oświatowych z gminy. To dwieście kilkadziesiąt osób – wylicza Tomasz Krupski.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Dziś pracownicy Szpitala Zachodniego wyszczepili stu ludzi, kolejnych sto osób otrzyma dawkę szczepionki w poniedziałek. Szczepienia następnych osób będą planowane w zależności o kolejnych dostaw szczepionki – dodał wiceburmistrz.

Przekazał również informację, że nauczyciele szczepieni są preparatami Astra Zeneca. – Zgodnie z wytycznymi ministerstwa o dyrektorów placówek oświatowych została przekazana dokładna informacja na temat szczepionek. Wiadomo, że przyjęcie drugiej dawki powinno nastąpić w ciągu 10 tygodni od podania pierwszej – zaznacza włodarz.

💬︎   dodaj komentarz

Gdzie się podziały komentarze, które Czytelnicy napisali pod tym artykułem? Że były niepochlebne? To komuś przeszkadzało?

Witek
13-02-2021 13:12

'Witek'nie ma komentarzy i nie będzie,bo było w nich napisane np.o potańcówkach Krupskiego organizowanych w czasie pandemii dla nauczycieli.....

kryśka
13-02-2021 22:11
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.