TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

06 2022

Ruszyły remonty dróg w Owczarni i Otrębusach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsRuszyły remonty dróg w Owczarni i Otrębusach - Grodzisk News


Wczoraj rozpoczęły się prace na kolejnych dwóch ulicach na terenie gminy Brwinów – na ul. Na Skraju w Otrębusach oraz na odcinku ul. Małej w Owczarni.


Niedawno na terenie gminy zakończyły się m.in. prace na ulicach Kusocińskiego i Turystycznej w Brwinowie, a wcześniej wybudowano rondo na skrzyżowaniu ul. Natalińskiej i Piaseckiego w Otrębusach. Teraz czas na kolejną modernizację.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

21 czerwca ruszyły prace na ulicach Na Skraju w Otrębusach i Małej w Owczarni. Pierwsza z wymienionych zostanie zmodernizowana na odcinku od ul. Pszczelinskiej do ul. Warszawskiej. W zakres prac wchodzi wymiana nawierzchni, modernizacja zjazdów do posesji i dojść do furtek, a także utwardzenie pobocza. W związku z realizacją inwestycji są utrudnienia w ruchu. – Organizacja ruchu przewiduje wprowadzenie w czasie prac zakazu ruchu na całej długości ul. Na Skraju. Wykonawca zapewni mieszkańcom dojazd do posesji i będzie w wyprzedzeniem informował o etapach prac, które będą wymagały całkowitego zamknięcia drogi – poinformował Urząd Gminy Brwinów. Koszt tego zadania to blisko 420 tys. zł.

Jeżeli chodzi o ul. Małą w Owczarni, to tutaj modernizacja obejmie fragment od ul. Książenickiej do ul. Radomińskiej. Tutaj również mieszkańcy mogą liczyć na modernizację nawierzchni jezdni, zjazdów do posesji i poboczy. To zadanie będzie kosztowało gminę 463 tys. zł.

Ruszyły remonty dróg w Owczarni i Otrębusach - Grodzisk News
Ruszyły remonty dróg w Owczarni i Otrębusach - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.