reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

01 2021

Ruszają zimowe zajęcia online dla dzieci i młodzieży


Grodzisk News


foto: centrumkultury.euRuszają zimowe zajęcia online dla dzieci i młodzieży - Grodzisk News


Podczas tegorocznych ferii z uwagi na obostrzenia związane z epidemią nie będzie typowych zajęć w ramach „Zimy w mieście”. W zamian za to grodziskie Centrum Kultury przygotowało zajęcia online. Pierwsze już dziś.


reklama Grodzisk mazowiecki

Co roku feryjny kalendarz zajęć był przepełniony aktywnościami dla dzieci i młodzieży. Niestety obecna sytuacja nie pozwala Centrum Kultury na zorganizowanie tradycyjnej „Zimy w mieście”. – Decyzja o rezygnacji z prowadzenia zajęć stacjonarnych zapadła ze względu na troskę o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zajęć i ich bliskich – poinformowało Centrum Kultury na swojej stronie internetowej. – Wszyscy tęsknimy za normalnymi kontaktami międzyludzkimi i wiemy, że są one szczególnie ważne dla dzieci, ale obserwując obecną sytuację to są one jeszcze niestety zbyt ryzykowne. Prosimy o zrozumienie decyzji o przejściu na formułę zajęć on-line, jako pracownicy Ośrodka Kultury nie możemy się doczekać bezpośrednich spotkań z Państwem i Państwa dziećmi – dodało.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Ale z zajęć dla dzieci i młodzieży CK nie rezygnuje. W dniach od 4 do 8 stycznia i od 11 do 15 stycznia o godz. 10.00 na kanałach społecznościowych oraz kanale YouTube CK odbędą się „Taneczne poranki”. W pierwszym tygodniu ferii instruktorki ze Studia Tańca MW, zachęcą do tańca nowoczesnego, hip-hopu, pokażą jak wykonać taneczną rozgrzewkę i jak bawić się tańcem. W drugim Ania Asińska postara się wciągnąć uczestników w zabawę muzyką i latynoskimi rytmami. Natomiast o godz. 14.00 w pierwszym, jak i w drugim tygodniu Marta Zawadzka zaprosi chętnych na twórcze warsztaty plastyczne.

Organizatorzy zapewniają, że będą także niespodzianki.

Zajęcia będą dostępne m.in. na kanale YouTube grodziskiego CK

Ruszają zimowe zajęcia online dla dzieci i młodzieży - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.