TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

11 2020

Rusza przebudowa ul. Sójki


Grodzisk News


foto: Facebook/Gmina Żabia WolaRusza przebudowa ul. Sójki - Grodzisk News


Kilka dni temu wykonawca przejął teren przebudowy ul. Sójki w Zarębach. Roboty ruszą we wtorek.


Ul. Sójki to droga łącząca trasę powiatową 2855W z gminną ul. Krzyżówki w Zarębach. Przed kilkunastoma miesiącami w ramach owego pierwszego etapu drogowcy wykonali   jezdnię z betonu asfaltowego na podbudowie z kruszywa, wyprofilowali pobocza z kruszywa oraz położyli nową nawierzchnię dla 10 zjazdów. Drogę zarazem poszerzono do czterech metrów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Teraz czas na drugi etap. Inwestycja obejmie odcinek o długości blisko 300 metrów (od połączenia ul. Sójki z ul. Świstunki do połączenia ul. Sójki z ul. Krzyżówki). Zostanie tam ułożona jezdnia z masy bitumicznej o szerokości 4 metrów, a także tłuczniowe pobocza. W pierwszej kolejności wykonawca zabierze się za prace geodezyjne.

Kiedy ruszą prace? Jak poinformowała gmina Żabia Wola na oficjalnym profilu na Facebooku, rozpoczęcie prac planowane jest na 24 listopada.

Jednak to nie koniec inwestycji w tym rejonie. – Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim opracowuje dokumentację projektową dotyczącą przebudowy pobliskiej drogi powiatowej ul. Słowika. Przebudowa ul. Słowika obejmować będzie m.in. ułożenie warstwy wierzchniej z masy bitumicznej – poinformowali urzędnicy.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.