reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

05 2021

Rusza masowy punkt szczepień, także w Brwinowie


Grodzisk News


foto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiRusza masowy punkt szczepień, także w Brwinowie - Grodzisk News


W sąsiednim Brwinowie, niejako na wzór Mediateki, tamtejszy samorząd uruchomił masowy punkt szczepień, który został już jakiś czas temu zatwierdzony przez NFZ. Czekał jednak na szczepionki. Teraz jednak mają już ruszyć przyjęcia mieszkańców.


reklama Grodzisk mazowiecki

Dokładnie 23 kwietnia Narodowy Fundusz Zdrowia zarejestrował Punkt Szczepień Powszechnych w Hali Sportowej przy ul. Moczydłowskiego 2 w Brwinowie. – Od tego czasu czekaliśmy na przyznanie szczepionek przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych. Dzisiaj otrzymaliśmy informację telefoniczną, że na nasz punkt przyznano 2500 szczepionek tygodniowo a szczepienia będą mogły ruszyć od nowego tygodnia – napisał kilka dni temu na swoim Facebooku Arkadiusz Kosiński, burmistrz Bwinowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Punkt prowadzić będzie firma medyczna VAXmed, która podjęła współpracę z gminą Brwinów – jej efektem jest stworzenie możliwości szczepienia przeciwko COVID-19 dla kilkuset osób dziennie. Pomieszczenia hali sportowej przy ul. Moczydłowskiego 2 zmieniają się w Powszechny Punkt Szczepień przeciwko COVID-19. Jak informuje VAXmed, pacjenci będą otrzymywać szczepionki firm Pfizer oraz Moderna.

Prowadzone są obok zapisów centralnych również zapisy bezpośrednie w hali pod numerami telefonów: 570 570 065 lub 570 570 073.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

jasne - na wzór Mediateki, bo ta mediateka to ewenement na skalę kraju i Europy...
medialny


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.