TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

05 2021

Rusza masowy punkt szczepień, także w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiRusza masowy punkt szczepień, także w Brwinowie - Grodzisk News


W sąsiednim Brwinowie, niejako na wzór Mediateki, tamtejszy samorząd uruchomił masowy punkt szczepień, który został już jakiś czas temu zatwierdzony przez NFZ. Czekał jednak na szczepionki. Teraz jednak mają już ruszyć przyjęcia mieszkańców.


Dokładnie 23 kwietnia Narodowy Fundusz Zdrowia zarejestrował Punkt Szczepień Powszechnych w Hali Sportowej przy ul. Moczydłowskiego 2 w Brwinowie. – Od tego czasu czekaliśmy na przyznanie szczepionek przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych. Dzisiaj otrzymaliśmy informację telefoniczną, że na nasz punkt przyznano 2500 szczepionek tygodniowo a szczepienia będą mogły ruszyć od nowego tygodnia – napisał kilka dni temu na swoim Facebooku Arkadiusz Kosiński, burmistrz Bwinowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Punkt prowadzić będzie firma medyczna VAXmed, która podjęła współpracę z gminą Brwinów – jej efektem jest stworzenie możliwości szczepienia przeciwko COVID-19 dla kilkuset osób dziennie. Pomieszczenia hali sportowej przy ul. Moczydłowskiego 2 zmieniają się w Powszechny Punkt Szczepień przeciwko COVID-19. Jak informuje VAXmed, pacjenci będą otrzymywać szczepionki firm Pfizer oraz Moderna.

Prowadzone są obok zapisów centralnych również zapisy bezpośrednie w hali pod numerami telefonów: 570 570 065 lub 570 570 073.

💬︎   dodaj komentarz

jasne - na wzór Mediateki, bo ta mediateka to ewenement na skalę kraju i Europy...

medialny
11-05-2021 15:04

No i jest. Tylko szkoda, że nie funkcjonuje tak sprawnie jak Mediateka. Notoryczne problemy z wprowadzaniem danych do systemu IKP.

kris
03-06-2021 20:24
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.