30 09 2015

Rusza budowa grodziskiej galerii, są utrudnienia

30.09.2015, godz.: 15:06
Rusza budowa grodziskiej galerii, są utrudnienia
fot. GrodziskNews

Generalny wykonawca został wybrany, można więc zaczynać roboty. Budowę Galerii Grodovej w Grodzisku inwestor – firma Napollo – powierzył radomskiej spółce Łucz-Bud. Teren działań budowlanych już ogrodzono, a inwestycja będzie się wiązać z pewnymi utrudnieniami dla mieszkańców.

Grodziska galeria handlowa stanie przy ul. Sienkiewicza 46, a jej otwarcie planowane jest w grudniu przyszłego roku. W obiekcie o łącznej powierzchni 9 tys. mkw. ponad 5 tysięcy zajmą sklepy, punkty gastronomiczne inne lokale z branży usługowej oraz handlowej. Galeria posiadać będzie dwie naziemne kondygnacje handlowe oraz parking podziemny i miejsca naziemne.

Misję wybudowania obiektu inwestor powierzył firmie Łucz-Bud z Radomia, która działa od 24 lat i specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych wraz z infrastrukturą, obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłowych. I budowlańcy już zabrali się do działania, bowiem ogrodzono teren placu budowy. W związku z inwestycją nie obejdzie się także bez niedogodności dla grodziszczan.

Miejski magistrat poinformował, że w związku z planowanym rozpoczęciem budowy galerii handlowej od dziś (30 września) niedostępny będzie łącznik pomiędzy ulicami Sienkiewicza a Spółdzielczą wraz z miejscami parkingowymi.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata