25 09 2018

Run The River na zamknięcie sezonu koncertowego dla bezdomniaków

25.09.2018, godz.: 13:43
Run The River na zamknięcie sezonu koncertowego dla bezdomniaków
fot. Facebook Dog Rock

Po raz drugi w tym sezonie na rzecz grodziskich bezdomniaków zagra zespół Run The River. Występ w ramach cyklu Dog Rock odbędzie się już w piątek 28 września i zamknie zarazem tegoroczny cykl koncertów.

–  To już ostatni weekend Dog-Rockowych koncertów w tym sezonie. Dlatego bardzo nam miło, że jednym z ostatnich spotkań będzie właśnie koncert Run The River – zaprasza Grodziska Straż Zwierząt organizująca cykl.

Run The River to zespół wychowany na miłości do muzyki i niezależności w poszukiwaniu swoich inspiracji. Gitarzysta i basista wyrośli na metalowych i punkowych brzmieniach z lat 70, 80 i 90 ubiegłego wieku, ale sięgają też do innych gatunków, zasłuchując się w albumach The Cure, Portishead czy Tori Amos. Fascynacje perkusisty są czasem niezrozumiałe i wkraczają do rejonów melancholii i ambientu. Sławek przemyca do zespołu smaczki czystego rocka. W jego bębnach i klawiszach słychać ile czasu spędził na słuchaniu Bjork i Soundgarden.

Wokalistka znana jest z mocnej i przesyconej emocjami barwy głosu oraz długich i nieokiełznanych włosów. Monika jest wielką fanką Alice in Chains, Kaliny Jędrusik i Edyty Bartosiewicz. – Muzycy tworzą zespół nieprzeciętny, który na pewno zapada w pamięć i na pewno złapiesz się na tym, że go nucisz! – podkreślają organizatorzy.

Skład:
Monika Adamska – wokal
Jacek Goc – Gitara basowa
Czesław Szewczyk – gitara
Sławomir Wesołowski – perkusja , klawisze

Patronem medialnym cyklu jest GrodziskNews.pl

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata