reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

11 2020

Rozpoczął się montaż modułów przedszkola


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa LeśnaRozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News


W nocy z środy na czwartek wykonawca rozpoczął ustawianie modułów, z których zbudowane będzie nowe przedszkole w Podkowie Leśnej.


Budowa przedszkola przy ul. Głównej w mieście ogrodzie idzie pełną parą. Kilka dni temu magistrat zapowiadał, że w nocy z 11 na 12 listopada ruszy dostawa i montaż kolejnych modułów budynku. Jak zapowiadano, tak też się stało. – Przedszkole rośnie, w nocy rozpoczęło się ustawianie modułów. Moduły są wyposażone w ściany działowe, stolarkę otworową oraz wszystkie niezbędne instalacje. Kilkanaście nocy i budynek będzie gotowy do wykończenia – poinformował dziś na oficjalnym profilu na Facebooku burmistrz Podkowy Artur Tusiński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obiekt będzie nowoczesny, z minimalnym zapotrzebowaniem na energię cieplną i wentylację, a jednocześnie zapewni maksymalny komfort użytkowania. Układ budynku zaprojektowano tak, aby maksymalizować zyski cieplne od światła słonecznego w miesiącach zimowych. Koszty funkcjonowania obiektu mają być o około 60 proc. niższe niż poprzedniego budynku przy ul. Głównej. Nowe przedszkole będzie miało siedem sal w tym dwie podzielone specjalną, składaną ścianą tak, aby w razie potrzeby szybko zaaranżować większą przestrzeń mogąca pomieścić całą społeczność maluchów z rodzicami. Pomyślano także o dzieciach młodszych, dlatego jeden z oddziałów przystosowany będzie na potrzeby dzieci w wieku młodszym. Przedszkole powinno być gotowe do 30 czerwca 2021 r., choć niewykluczone, że proces budowy zakończy się znacznie wcześniej, nawet do 30 marca przyszłego roku.

Zobaczcie jak wygląda ustawianie modułów.

Rozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News
Rozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News
Rozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News
Rozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News
Rozpoczął się montaż modułów przedszkola - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.