04 07 2015

Różnorodny repertuar grodziskiego kina

04.07.2015, godz.: 09:00
Różnorodny repertuar grodziskiego kina
fot. Filmweb

Grodziskie kino na najbliższe dni przygotowało kilka ciekawych tytułów – codziennie będzie można obejrzeć nową komedię Dana Fogelmana „Idol”, film animowany „Minionki”. Będzie też okazja, żeby znów w kinie zobaczyć świetny film Christophera Nolana „Incepcja”.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD 5 DO 9 LIPCA)
„Idol”
Danny Collins jest bardzo znanym piosenkarzem, choć obecnie odcina kupony od swej kariery. Mimo że nie jest już młody wciąż żyje bardzo szybko – używki i kobiety wypełniają mu niemal każdy dzień. Kiedy jego przyjaciel przekazuje mu list, który 40 lat temu napisał do niego sam John Lennon próbuje zmienić swoje życie. Postanawia rzucić większość używek, ustatkować się i poznać syna, którego nigdy nie widział.
Występują: Al Pacino, Anette Bening, Jennifer Garner, Bobby Cannavale

„Minionki” (projekcje 2D i 3D)
Film pokazuje historię tytułowych Minionków, które od zawsze służyły złym przywódcom. Byli podwładnymi T-Rexa, Czyngis-Chana, czy nawet Drakuli. Niestety każdego z nich przypadkowo zgładziły. Gdy okazuje się, że nie mają komu służyć, ruszają w świat w poszukiwaniu złego przywódcy. W końcu spotykają Scarlett O’Haracz.

KINO WAKACYJNE (6 i 8 LIPCA)
„Incepcja”
Znakomity film z 2010 r. z gwiazdorską obsadą. Leonardo DiCaprio gra Doma Cobba, niezwykle sprawnego złodzieja i specjalisty od wydobywania cennych informacji ukrytych głęboko w świadomości. Swoją pozycję przypłacił jednak utratą wszystkiego co kochał. Ma jednak szansę na odkupienie, musi dokonać wydawałoby się niemożliwego – zaszczepić myśl w obcym umyśle. Film zdobył aż cztery Oskary (najlepsze efekty specjalne, najlepsze zdjęcia, najlepszy dźwięk oraz najlepszy montaż dźwięku).
Występują: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy

KINO NA ŻYCZENIE (9 LIPCA)
„Porwanie Michaela Houellebecqa”
Jeden z najpopularniejszych współczesnych pisarzy Michel Houellebecq znika w trakcie trasy promocyjnej swojej nowej książki. Niektórzy twierdzą, że został porwany przez Al-Kaidę lub UFO.  Jak było naprawdę? Okazuje się, że pisarza zabrano do domku położonego z dala od cywilizacji i codziennego zgiełku. Tam niczego mu nie brakuje, może więc spokojnie poczekać aż ktoś zapłaci za niego okup. Jednak czy znajdą się chętni, aby zapłacić za uwolnienie  Houellebecqa.
Występują: Michel Houellebecq, Mathieu Nicourt, Maxime Lefrançois

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.