14 01 2020

Rozkopany chodnik u zbiegu Granicznej i Poniatowskiego

14.01.2020, godz.: 14:31
Rozkopany chodnik u zbiegu Granicznej i Poniatowskiego
fot. Czytelnik Paweł

Od kilku tygodni chodnik przy skrzyżowaniu ulic Granicznej i Poniatowskiego pozostaje rozkopany i niedostępny dla pieszych. Mieszkańcy dopytują: jak długo jeszcze? Okazuje się, że taki stan może jeszcze potrwać.

W tej sprawie napisał do nas czytelnik Paweł. – Chodnik przy Skrzyżowaniu Granicznej z Poniatowskiego od kilku tygodni jest rozkopany, a od trzech nic się w tej sprawie nie dzieje. Przejść tą stroną chodnika nie można, nie mówiąc o przejechaniu wózkiem dziecięcy. Kiedy drogowcy wreszcie zrobią z tym porządek – pyta czytelnik.

Okazuje się, że rozpruty chodnik to nie „sprawka” grodziskich drogowców, lecz ekip technicznych z gazowni, które prowadzą tam prace w obrębie swojej infrastruktury. – Gazownicy muszą się uporać ze swoimi działaniami i dopiero odtworzą nawierzchnię – usłyszeliśmy w grodziskim wydziale zrządzania drogami gminnymi.

– Wiemy, że trwa to długo, ale nic nie możemy na to poradzić. Sprawa leży w gestii gazowni, która nie określiła, jak długo jeszcze będzie prowadzić tam prace – dodają urzędnicy.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.