TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

10 2015

Prace melioracyjne zakończone


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Prace melioracyjne zakończone - Grodzisk News


Podkowa Leśna zakończyła prace związane z oczyszczaniem rowów melioracyjnych. Roboty udało się zrealizować nawet nieco szybciej niż zakładano.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

? Z jednej strony prowadzimy bieżącą konserwację: odmulanie, czyszczenie i faszynowanie skarp rowów na terenie całego miasta. Drugim działaniem realizowanym równolegle jest uzupełnianie płytami skarp rowu znajdującego się pomiędzy ulicami Wiejską a Główną. Udało się nawet pozyskać na to zadanie dotację ? Do końca października prace powinny się zakończyć ? mówił nam przed dwoma tygodniami burmistrz Artur Tusiński.

Okazuje się, że działania poszły sprawniej niż spodziewał się tego podkowiański włodarz. ? Udało się wygospodarować w budżecie pieniądze na czyszczenie dna stawu w Parku Miejskim oraz na zadanie polegającego na odmuleniu, czyszczeniu i konserwacji dna i skarp rowów odwadniających w Podkowie Leśnej tj. zebraniu z rowów śmieci i ich wywozie, koszeniu skarp rowów, oczyszczeniu dna rowu i skarp z liści, gałęzi, odmuleniu wskazanych przepustów, naprawie i faszynowaniu osuwających się skarp rowów z wyłączeniem odcinka rowu biegnącego przez Rezerwat Parów Sójek. Prace zostały rozpoczęte w połowie września i szczęśliwie udało się je dokończyć przed ostatnimi obfitymi opadami ? poinformował na swoim blogu Artur Tusiński.

Przyszłym celem inwestycyjnym Podkowy, o którym już także pisaliśmy, będzie rewitalizacja stawu wraz z przepustami. Problemem ? wysoki koszt inwestycji: około 1,2 mln zł.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.