reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

29

10 2020

Rondo na 3 Maja prawie gotowe. Otwarcie planowane na sobotę


Grodzisk News


Rondo na 3 Maja prawie gotowe. Otwarcie planowane na sobotę - Grodzisk News


Zaglądamy na budowę ronda u zbiegu ulic 3 Maja i Teligi w Grodzisku i mamy dla kierowców dobrą informację. ? Wykonawca zapewnił nas, że będzie gotów do otwarcia ronda w tę sobotę ? mówią grodziscy urzędnicy.


Przypomnijmy, że budowa ronda, na którą mieszkańcy czekali latami doszło w tym roku do skutku, ale epidemia koronawirusa ponownie mogła pokrzyżować inwestycję. Między innymi dlatego miasto ustaliło z firmą Mabau, że ta przeprowadzi budowę w trybie przyspieszonym. Tym bardziej iż wiązało się to ze zmianami komunikacyjnymi w centrum miasta. Po budowie ronda ruch powinien przebiegać sprawniej. ? Rzeczywiście, wykonawca jak obiecał tak zrobił: uwinął się z pracami w kilka tygodni. Poinformował mnie również, że rondo uczyni przejezdnym już w tę sobotę, 1 listopada ? mówi nam Urszula Chrzanowska, nadzorująca budowę ronda z ramienia grodziskiego magistratu. Co powstało w ramach inwestycji? Zgodnie z projektem pas na rondzie ma 5,5 metra szerokości, a wloty i wyloty są jednopasowe. Od strony ulic Forsycji, 3 Maja i Teligi wybudowane zostały tzw. wyspy kanalizujące. Istniejące wcześniej zjazdy i chodniki przebudowano. Powstała też kanalizacja deszczowa a, sieć wodociągowa i sieć elektryczna w pasie drogi zostały przebudowane. Jeszcze spojrzenie z lotu ptaka...

fot. Paweł Mamcarz/filmolot.pl


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.