TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

06 2021

Roboty na Lotniczej ruszyły


Grodzisk News


foto: Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa LeśnaRoboty na Lotniczej ruszyły - Grodzisk News


Rozpoczęła się przebudowa kolejnej ulicy w Podkowie Leśnej. Tym razem robotnicy pojawili się na ul. Lotniczej.


Kolejna inwestycja drogowa miasta ogrodu w tym roku właśnie się rozpoczęła. Drogowcy weszli na budowę ul. Lotniczej biegnącej wzdłuż torów Warszawskiej Kolei Dojazdowej. – Rozpoczęliśmy przebudowę ulicy Lotniczej. Po to, żeby było lepiej, najpierw muszą nastąpić utrudnienia. Omijajcie teren budowy, zwłaszcza, że dużego, ciężkiego sprzętu nie brakuje, co w kontakcie bezpośrednim może być niebezpieczne. Przebudowa ulicy uporządkuje ważny rejon w centrum miasta, szczególnie pod względem parkowania – poinformował burmistrz Podkowy Artur Tusiński w swoich mediach społecznościowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W zakres zadania wychodzi m.in. wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej, chodników, miejsc postojowych z kostki, czy zjazdów. Aby zwiększyć bezpieczeństwo zostanie tam również zamontowany próg zwalniający.

Przebudowa oczywiście skutkuje utrudnieniami w ruchu, a w pewnym momencie realizacja inwestycji może wymagać zamknięcia drogi dla ruchu kołowego o czym informował podkowiański magistrat tutaj.

Prace budowlane mają się zakończyć do 10 sierpnia 2021 r.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.